SüKûT-Forum
SüKûT-Forum
Yükleniyor

Kendim Olmaktan Uzak

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Kendim Olmaktan Uzak Empty Kendim Olmaktan Uzak

#1 Ptsi 26 Ocak - 20:00

Kendim olmaktan uzak
Kendim olmak ne ki Kendim Olmaktan Uzak Smilev yani bu ben değil miyim?
EvetKendim Olmaktan Uzak Smilev kendimi bu halimle sevmiyorumKendim Olmaktan Uzak Smilev beğenmiyorumKendim Olmaktan Uzak Smilev o nedenle de kendim olmaktan uzak...
Hırslarım yokKendim Olmaktan Uzak Smilev hayallerim yokKendim Olmaktan Uzak Smilev sadece saman alevi arzular hepsi buKendim Olmaktan Uzak Smilev koca koca siyahlıklar...
Yeşile çalan bir kırmızı var
O sen
Gülüşe yakın bir öfke var
O sen
Yaşama uzak bir ben var
İçimde olan bir sen
Koysalar beni bir kavonoza
Bakmasalar yüzüme
Ölsem orda
Dibim delinmese

Şu günlerde bakıyorum da kendimeKendim Olmaktan Uzak Smilev hala duruyor hiçliğim yamalı entari gibi. Bir ota acımadığım kadar acıyorum kendime. Salak sıkıntılarla yazıyorumKendim Olmaktan Uzak Smilev okusalar bunca şeyi hiç gülmemiş sanırlar beni oysa ağız dolusu kahkahalarım vardı. Ödünç mü verdim yoksa kaybetim mi bilmiyorumKendim Olmaktan Uzak Smilev o kadar zaman geçtiki üstünden...
Hem şimdi ne fark ederKendim Olmaktan Uzak Smilev ben beni böyle berbat hissederken.
Yaşamak zor diyoruz hiç yaşamaya çalışmadan belki de doğuştan tembel ve de bezginizKendim Olmaktan Uzak Smilev kim bile bilir ki!
Acı sanıyoruz her umutsuzluğumuzu oysa gerçek umutsuzluğun ne olduğunu bilmiyoruz bile...
SıkıntıKendim Olmaktan Uzak SmilevmutlulukKendim Olmaktan Uzak SmilevacıKendim Olmaktan Uzak SmilevgülüşKendim Olmaktan Uzak Smilev hepsi veya hiçbiriKendim Olmaktan Uzak Smilev neden bu kadar sorguluyoruz yada sorguluyorum.
Aslında biliyorumKendim Olmaktan Uzak Smilev bırak kasaba köyüKendim Olmaktan Uzak Smilev mezra bile olamayacağımıKendim Olmaktan Uzak Smilev gücüme mi gidiyor ne!
Nereden bakıyorsan o kadar değişik gözüküyor.
Kendimi suçlamaktan yorulunca seni suçluyorum.
YokluğunuKendim Olmaktan Uzak SmilevterkedişiniKendim Olmaktan Uzak Smilevilgisizliğini hatta ölmeni...
Şu sıralar hep seni görüyorum en uzunu iki saniye olanlarda....
Heey efendiKendim Olmaktan Uzak Smilev ve o umursamaz halindenKendim Olmaktan Uzak Smilev ağlamaklı halini sorguluyorumKendim Olmaktan Uzak Smilev neden?
Herkesin bir babası varmış...
Öyle yoksun ki kokun sinmemiş bana
Öyle varsın ki acınKendim Olmaktan Uzak Smilev acın gitmemiş yüreğimden
Henüz sebebini bilmiyorum ama sonum senin gibi olacakmış geliyor !...
MseyKa
MseyKa
Hükümdar
Hükümdar

Rep Gücü : 22698
Rep Puanı : 147
Uyarı : Seviye 1

http://sukut.forum-pro.net

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics

Konuyu Paylaş...
Konu Linkleri