SüKûT-Forum
SüKûT-Forum
Yükleniyor

Susuyorum

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Susuyorum Empty Susuyorum

#1 Perş. 27 Kas. - 13:21

]Yanlış yollarda yürümektenSusuyorum Smilev yürüyüp de menzile erememekten yoruldum. Hep mi kanacak bu yürekSusuyorum Smilev hep mi kanayacak? Dinmiyor sızımSusuyorum Smilev kapanmıyor yaralarım. Ne halimden anlayan var ne bir SevdaLım.

"SuSuYoRum" Susuyorum Nokta

YalnızımSusuyorum Nokta
Yalnızlık en kara geceden daha kara. Aşk adına ne varsa hepsi terk edip gitmiş beni. Öylece umutsuzSusuyorum Smilev çaresizSusuyorum Smilev "sessiz" kalmışım. Ben acıyı sevda sanmışımSusuyorum Nokta

Hiç böyle olacağını düşünmezdim oysaSusuyorum Nokta Bitmez sanırdımSusuyorum Smilev tükenmez bilirdimSusuyorum Smilev gitmez derdimSusuyorum Nokta Gitti Susuyorum Nokta Giderken geride bir enkaz bırakacağını bile bile gittiSusuyorum Nokta Derin yaralarla parça parça olmuş bir yürek bırakacağını bile bile gitti Susuyorum Nokta

Ne kaldı şimdi bana acıdan "SuSu-Mak" tan Susuyorum Nokta başka?
Susmaktan ve bu acıyı yaşamaktan başka ne gelir elimden? Her aşk biter derler ama böyle yıkıcıSusuyorum Smilev böyle yakıcı olması gerekmiyor ki bitişlerin. Hem benim aşkım bitmediSusuyorum Smilev bitmeyecek de. Daha hiçbir şey yaşamadan hayatı paylaşmadan nasıl bitsin ? Bu yürek onun için atmaya devam ederken aşkım nasıl tükensin ?

Korkuyorum acıya alışmaktanSusuyorum Nokta Korkuyorum her acıyı sevda sanmaktanSusuyorum Nokta
Şimdi böylesine zayıfken böylesine kırılmışken yine yanlış bir yola saparım ben. Yüreğimin sızısını dindirecek diye yanlış kollara sarılırım. Sonra yine gelsin hüzün gelsin acıSusuyorum Nokta Oysa açım ben saf sevdalaraSusuyorum Smilev yalanlara bulaşmamış aşklaraSusuyorum Smilev ihanetlerle anılmayan insanlaraSusuyorum Nokta

Madem aşkım bu kadar korkutuyor herkesiSusuyorum Smilev madem sevdamın büyüklüğünü görüp kaçıyorlar öyleyse ne ismim ne cismim kalsın gerideSusuyorum Nokta Savrulup gideyim toz bulutlarıyla hiçkimsenin erişemeyeceği topraKLaraSusuyorum Nokta

Yeter ki acısız yaşanSın SevDaSusuyorum Nokta
Yerki
"SuSuYoRum" Susuyorum Nokta ' suz yaşansın SevDaSusuyorum Nokta
MseyKa
MseyKa
Hükümdar
Hükümdar

Rep Gücü : 22698
Rep Puanı : 147
Uyarı : Seviye 1

http://sukut.forum-pro.net

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön