SüKûT-Forum
SüKûT-Forum
Yükleniyor

Chelsea taraftarı ayaklandı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Chelsea taraftarı ayaklandı Empty Chelsea taraftarı ayaklandı

#1 C.tesi 5 Haz. - 13:08

Galatasaray’ın transferinde son aşamaya geldiği Miroslav Stoch’un

Sarı-Kırmızılı yönetim, bonservisi Chelsea’de bulunan ve geçen sezon kiralık gittiği Twente’yi Hollanda Ligi’nde şampiyonluğa taşıyan Miroslav Stoch’un transferinde son aşamaya gelirken, İngiltere’den ilginç sesler yükselmeye başladı. Chelsea taraftarları, internet siteleri ve forumlarda transferle ilgili yaptıkları yorumların arasına Slovak futbolcuyla ilgili de bir bölüm ayırdı. Futbolseverlerin büyük çoğunluğu İngiliz kulübünün yönetimine tepki gösterirken, bir grup Chelsea’yi bir daha destek vermemekle tehdit etti. İşte Chelsea taraftarlarının internette öne çıkan yorumlarından bazıları:

‘Yönetim çıldırmış olmalı!’
- Biz Chelsea taraftarları olarak, yönetimin Stoch’u satmaması için yalvarıyoruz. Hepimizin bildiği gibi genç oyunculara ihtiyacımız var. Lütfen geleceğimiz için onu takımda tutun.

- Eğer Stoch’u satarlarsa, bir daha Chelsea’yi desteklemeyeceğim. Yeter artık.

- Chelsea’nin sözde yönetimi, iddia edildiği gibi Miroslav Stoch’u Galatasaray’a satarsa, çıldırmışlar demektir. Chelsea onu mutlaka takımda tutmalı, hatta 5 yıllık yeni kontrat teklif etmeli. Stoch Chelsea’nin kiralık giden en iyi oyuncusuydu geçen sezon. Bu haberler doğru olmamalı.

- Bu da ne demek böyle? Buna inanamıyorum. Nasıl böyle iyi bir oyuncuyu satabilirler? Bazen bu adamları gerçekten anlayamıyorum. Kahrolası 2.5 milyon için hem de? Bu adamlar onun Twente’de attığı nefis golleri görmedi mi acaba?

- Ne? Bu doğru mu? Mükemmel bir sezon geçirdiği Twente’den daha yeni döndü ve Chelsea onu satmak mı istiyor? Aman Tanrım... 2.5 milyon için mi? Tanrım inanamıyorum...

Kaynak. http://www.gshaber.net/2010-06-04/chelsea-taraftari-ayaklandi/
Carucci
Carucci
Haberdar
Haberdar

Rep Gücü : 5582
Rep Puanı : 17
Uyarı : Seviye 1

http://www.binnurkayafan.yetkinforum.net

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics

Konuyu Paylaş...