SüKûT-Forum
SüKûT-Forum
Yükleniyor

Kulüp Akademi gazetesi yayına girdi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Kulüp Akademi gazetesi yayına girdi Empty Kulüp Akademi gazetesi yayına girdi

#1 Çarş. 26 Mayıs - 15:23

Kulüp Akademi gazetesi yayına girdi 3e65f7a23d6c2e0250

Afyon Kocatepe Üniversite kulüplerinden Kulüp Akademi tarafından yine bir ilk gerçekleştirildi.

Kulüp yönetimi tarafından öğrencilerin sesi olacak ve en az ayda bir çıkarılması planlanan gazetenin ilk sayısı üniversite öğrencileri ve akademisyen hocalara dağıtıldı.
'Kulüp Akademi Gazetesi' adıyla çıkarılan gazetenin içeriği Kulüp Akademi tarafından yapılan faaliyetler, Afyon Kocatepe Üniversitesi'nden haberler, Güncel, Kültür Sanat, Mizah, Bilim-Teknik, Tarih ve Spor'dan oluşuyor. Daha ilk sayısından itibaren öğrencilerin ve akademik personelin yoğun beğenisini kazanan kulüp Akademi Gazetesi, yayın hayatına başladığı 2009?2010 Eğitim Öğretim yılının son günlerinde gelecek dönemde öğrencilerin kendilerini ifade edebileceği bir yayın organı olma yolunda hızla ilerliyor.
Öğrencilere ücretsiz olarak dağıtılan Kulüp Akademi Gazetesi tamamen Afyonkarahisar hayırsever esnaf ve kurumların destekleri sonucu yayınlanmaya başladı. Herhangi ticari bir amaç gütmeyen ve ilk sayısından itibaren öğrencilerin sesi olmayı kendine ilke edinen Gazete, önemezdeki Eğitim-öğretim yılında sayfalarını diğer kulüplerin haberlerine de açacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Kulüp Akademi Başkanı Yahya Kıratlı gazetenin çıkarılış sebebinin Kulüp Akademinin tanıtılması ve öğrencilerin faaliyetlerinin duyurulması olduğunu kaydetti.

Kaynak: Serhaber / Hayati Kanat / Afyonkarahisar
Carucci
Carucci
Haberdar
Haberdar

Rep Gücü : 5582
Rep Puanı : 17
Uyarı : Seviye 1

http://www.binnurkayafan.yetkinforum.net

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics

Konuyu Paylaş...