SüKûT-Forum
SüKûT-Forum
Yükleniyor

Düşlerde Sevdim Seni

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Düşlerde Sevdim Seni Empty Düşlerde Sevdim Seni

#1 Paz 30 Kas. - 13:45

Düşlerde sevdim seni söyleyemedim
Sessiz öptüm nefesini söyleyemedim

İnsanın içini en çok yakan şey söylenemeyen sözlermiş meğer. Sana söyleyemediğim her söz acı bir yumruk gibi boğazımda. Sana her baktığımda kalbimi avucuna alıyorsunDüşlerde Sevdim Seni Virgul sesini her duyduğumda biraz daha sıkıyorsun avucunuDüşlerde Sevdim Seni Virgul yüreğim sıkışıyor sesini duyduğumda. Kaçmak istiyorum sendenDüşlerde Sevdim Seni Virgul senin sesindenDüşlerde Sevdim Seni Virgul senin gözlerinden kaçmak istiyorumDüşlerde Sevdim Seni Virgul bırakmıyorsun. Bilmeden tutuyorsun beni. Bilmeden sevdiriyorsun. Bilmeden acılar veriyorsun yüreğime. Bilmeden… öldürüyorsun.

Sana ben şiirler sözler büyüttüm
Sana ben baharlar yazlar büyüttüm
Sana ben hummalı gizler büyüttüm
Söyleyemedim

Yanı başında olabilmek isterken deliceDüşlerde Sevdim Seni Virgul sana bakmak isterkenDüşlerde Sevdim Seni Virgul seninle konuşmak isterkenDüşlerde Sevdim Seni Virgul sana dokunmak isterkenDüşlerde Sevdim Seni Virgul sana yakarken yüreğimiDüşlerde Sevdim Seni Virgul sana baktıkça acı çekiyorum. Gözlerin ölümüm oluyor.

Sana baktıkça yıkıla yıkıla ölüyorum.
Sen bilmesen deDüşlerde Sevdim Seni Virgul ben biliyorum.
Şarkılar yazdım sana okuyamadım
Hep yanımdaydın oysa dokunamadım

Bir gün sen de bileceksinDüşlerde Sevdim Seni Virgul biliyorum. Bir gün söyleyemediğim bütün sözler yol bulacak yüreğimden gözlerine. Yüreğim yol bulacak yüreğine. BiliyorumDüşlerde Sevdim Seni Virgul bir gün uzattığım ellerim buluşacak ellerinle. Bilmekle yetiniyorum. Sensizlikte seni sevmek yüreğime yetmese deDüşlerde Sevdim Seni Virgul gözlerinde yabancı olmak gözlerime yetmese deDüşlerde Sevdim Seni Virgul uzandığım boşlukta seni hissetmek ellerime yetmese de yetiriyorum. Seni sevmekten vazgeçmemek için kendimi bitiriyorum. Yokluğunda seni var etmeye çalışırkenDüşlerde Sevdim Seni Virgul varlığımda yok oluyorum. Bitiriyorum kendimi bizi başlatmak için. Seni çok seversem duyarsın sanıyorum. Yüreğimin çığlıklarından kendimi duyamıyorum.

Sana yüreğimi duyuramıyorum.
Sen bilmesen de ben biliyorum.

Sana ben hayaller düşler büyüttüm
Sana ben gözümde yaşlar büyüttüm
Sana ben hummalı aşklar büyüttüm
Söyleyemedim

Gözlerimden gitmiyor bakışın. Gülüşüne bakarken gülüşünü özlüyorum. Bana gülmeni istiyorum sadece. Benim için gülmeni. Gülümserken küçülen gözlerine aşık oluyorum durup durup. Durup durup seni seviyorum.

Sen bilmesen de ben biliyorum.
Sen sevmeden de ben seviyorum.

MseyKa
MseyKa
Hükümdar
Hükümdar

Rep Gücü : 22698
Rep Puanı : 147
Uyarı : Seviye 1

http://sukut.forum-pro.net

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

Konuyu Paylaş...