SüKûT-Forum
SüKûT-Forum
Yükleniyor

Söylenemeyen

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Söylenemeyen Empty Söylenemeyen

#1 Cuma 28 Kas. - 21:10

Söylenemeyen
BenSöylenemeyen Smilev sana ne söyleyebildim ki bunca zamandır? Söylenemeyen Nokta

Yağmur bırakmadan geçen bulutlar gibiydi zihnimdeki düşünceler;
dilime düşmeyenSöylenemeyen Smilev sözcüklere dönüşmeyen! Söylenemeyen Nokta
BenSöylenemeyen Smilev sana ne söyleyebildim ki bunca zamandır? Söylenemeyen Nokta

Her zaman fazla oldu söyleyemediklerimSöylenemeyen Smilev söyleyebildiklerimden! Söylenemeyen Nokta
Her zaman; bir bilinmez lisandaki çözülmez şiirleri koklayıpSöylenemeyen Smilev hissettirmeye çalıştım sanaSöylenemeyen Nokta.
Her zaman biraz daha zaman kolladım seslenmek için sanaSöylenemeyen Smilev ve her zaman hayıflandım;

Kendi karanlığında; güneşe görünmek için karar veren bir tohum gibiydimSöylenemeyen Nokta.
Zordu çıkmak gömüldüğüm çamurdan;
Ama güzeldi!Söylenemeyen Nokta

Sen güzeldin ve benSöylenemeyen Smilev güzelleşiyordum seni düşündüğümde!Söylenemeyen Nokta
Kendi karanlığında; güneşe görünmeye karar verip yeşillerini giyen bir tohum gibiydimSöylenemeyen Nokta.

Boyutları değişiyordu hayatımınSöylenemeyen Nokta.
YaniSöylenemeyen Smilev değiştiren sendin boyutlarını hayatımın; büyüyordumSöylenemeyen Smilev gelişiyordumSöylenemeyen Smilev genişliyordumSöylenemeyen Nokta.
Söyleyebildiklerimden çoktu her zamanSöylenemeyen Smilev söyleyemediklerim; bu yüzden kelimelerimin arası açılıyordu!Söylenemeyen Nokta

Sığdıramadığım her duygu; iki kelimemin arasındaki boşlukta gizliSöylenemeyen Nokta.
O yüzdenSöylenemeyen Smilev yazdıkça parmaklarımSöylenemeyen SmilevSöylenemeyen SmilevSöylenemeyen Smilev ve işte yine o yüzden söyledikçe dilim topallıyor!Söylenemeyen Nokta
Toparlayamıyorum zihnimiSöylenemeyen Nokta.
Seni özlüyorSöylenemeyen Smilev ve terliyorum özledikçe;
Seni koklamak içinSöylenemeyen Nokta.
İçimdesin!
MseyKa
MseyKa
Hükümdar
Hükümdar

Rep Gücü : 22698
Rep Puanı : 147
Uyarı : Seviye 1

http://sukut.forum-pro.net

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön