SüKûT-Forum
SüKûT-Forum
Yükleniyor

Ben Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Ben Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Empty Ben Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni

#1 Cuma 28 Kas. - 20:50

Ben ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni

Daha kaç geceler böyle sessizBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev böyle sensiz yaşayacağım?Ben Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Nokta
Bilmiyor musun ki ey yarBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev beni ne çok mahvediyor uzaklığınBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev ne çok bölüyor kalbimi kalbinBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Nokta. Bir gece daha başlıyorBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Nokta.
Önümde upuzun yaşayacağım bir gecemBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev bir karanlığım daha var.
SaatlereBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev saniyelere gireceğin; damarımdaki kanıma kadar işleyeceğin bir gecem daha başlıyorBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Nokta.
Bir gecemBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev bir sevdam daha başlıyor ama yazık ki gözyaşları ma giren olmayacaksın yinede.
Beni artık acılarımla baş başa bıraktı ağlamalarım. Göz yaşlarım bile beni terk etti.
Sen geldiğindenBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev sen olduğundan beri tüm her şey beni terk etti. Ben de tükettim onları zaten.
Evet artık geceleri uyuyamıyorum. Karanlıklar başlar başlamaz başlıyor kalbimin ağlamaları.
Önceleri onları dinlemeyeBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev onlara ses vermeye çalışıyordum. Fark etmiyormuşum gibi davranıyordum.
Sırf o karanlık geceyle yüz yüze gelmemek için.
Biliyordum o yalnızlığı yaşamam gerekiyordu. Bir insan arıyordum yanımdaBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev geceyi bana unutturacak.
Onun iyiBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev güzel ve çirkin olması da önem taşımıyordu. Yeter ki olsun yanımda.Olsun ki gece üzerime üzerime gelmesin.
Yanımda birini görüp vazgeçsin benden.Veya yanımda birileri olsun da unutayım istiyordum SENİ.
Biliyordum ki geceyle yüz yüze kaldığım zaman “Sevda” dışında bir şey olmayacaktım.SonraBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev sonra bu dönem de kayboldu.
Yalnızlığı arayanBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev yalnızlığa özlem duyan oldum.O karanlık gecelerin ıssızlığına gömülmekten kaçamaz oldum.
Çünkü onlar da seni buluyordum. Çünkü bana gündüzlerin veremediğini veriyordu geceler SENİBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Nokta.
Gündüzlerde yoktunBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev aydınlarda yanımda yürüyen değildin. Ama geceleri öylemiydi?Ben Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Nokta.
Geceleri yüreğimde yürüyordun ve ben adımlarında yaşayandım. Artık uyuyamıyorum.
Hem de hiç mi hiç Ne kadar çabalasam da olmuyor.
Bir garip ağırlıkla kah seni bekleyerek kah gelmeyeceğinden emin olarak geçiriyordum saatleri.
Seni yaşıyordum. Gecelerde yüz yüze kalıyorduk seninle.
Gece vefalıBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev fedakar bir anne gibi kucağına alıyor beni sabaha kadar götürüyordu.
Zaman akıyor muyduBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev geçi yor muydu bilen değilim. Hiçbir zaman da bilen olmadım.
Bu yaralarlaBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev bu kanıma işleyen aşk yangınlarıyla sabaha nasıl kül olmadan varabiliyordum? Bilmiyorum gerçekten.
Yanmaktan ateş olduğum bu gecelerde beni tüketmeyen neydi?Sevgin mi? Beni evirip çevirip kora getiren söndürmeyen neydi?
Bağrımdaki yangından neden yok olmuyordum? Beni sabaha vardıran geceler miydi yoksa? Geceler Benim gecelerimBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni NoktaBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni NoktaBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Nokta
Senin gecelerinBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Nokta. Seni yaşadığım Geceler. Gönlümde bir derin yarasın sen!
Bu gecelerde de çok şey istedim bir şeyler yapabilmeyi. Elime çoğu kez kalem kağıt alıp seni yazmayı istedim. Olmadı ama.
Kalbim seninle öylesine doluydu ki her hareketim sönük kalıyordu.Ben çaresizliği kapılıp gidiyordum.
Ne yaptığımı bilmiyordum. SaatlerceBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev saatlerce oturup seni düşünüyordum.
Kalbimde bastırmaya çalıştığım duygularıma ilk olarak geceleri yaşama hakkı veriyordum.
Herkesten gizlemeye çalıştığım o korları gecelere çıkartıyordum sanki. Gecelerden saklamıyordum hiçbir şeyi.
Gecelerle paylaşıyordumBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev ve geceler sarıyordu beni.
Beni alıp sensizliğin okyanusunda boğmuyordu.Beni sensizliğin zirvesindeBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev en uç noktasında aşkın sonsuzluğuna götürüyordu.
Artık bu geceleri sevmeye başlıyorum. Bana seni getiren gecelerBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni NoktaBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Nokta.
“Benim gecelerim onlarBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni NoktaBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Nokta Benim senlerim benim yalnızlıklarımBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev benim aşklarım diyebildiğim gecelerim.”
Evet artık uyuyamayanBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev ağlayamayan gözlerime ağlamıyorum. Gecelerimi de feda ediyorum sana.
Gündüzlerde söyleyemediklerimi gecelerde haykırıyorum. Ve uçsuz bucaksız seviyorum seviyorum SEVİYORUM.
Artık uyuyamıyorumBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev evet. Uykular haram oldu bana senden sonra. Hem nasıl uyuyabilirim ki?
Gözlerin var artık gecelerimdeBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev senin gözlerin senin karanlık gözlerinBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Nokta Hiç görmediğim gözlerinBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni NoktaBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Nokta
Sanıyorum ki artık sana yalnız ben değilBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev geceler de vurgun!
Beni böylesine koynuna alışıBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev karanlığında bunca aydınlatması neden?
Evet sen öyle güzelBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev öyle güzelsin kiBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev geceler de seni sevdi.
Öyle ki sana ihanet edip de seni yaşamıyormuşçasına uyumayaBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev
gözlerimi yummaya çalıştığım zaman hemen giriveriyorlar içime ve seni getiriyorlar bana.
Gözlerimi öyle bir açıyorlar ki bir dahasına kapayamıyorum bileBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni NoktaBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Nokta Ve ağlayabilmeyi diliyorum bazı geceler.
Bunu gecelerden sonsuza diliyorum.
AğlasamBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev doyasıya hıçkırırcasına ağlasam belki seni bir parçacık olsa unutur
ve kendi içime gömülür birazcık gözlerimi yumabilirim diye düşünüyorum.
Sabahları uykuda yakalayan olmaktan çıkıpBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev sabahları uykuda bulunan olmak istiyorum. Bunun için istiyorum ağlayabilmeyi.
Sana olan özlemimiBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev içimde bir dağ kadar ululaşmış hasretini belki bir parça dindirebilirim diye düşünüyorum.
Belki seni birazcık gömebilirim de yüreğimeBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev rahatlarım diye umuyorum olmuyor.
Ağlamaya çalışıyorumBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev ağlamalarım bana isyanlar ediyor. Geceler bana bu isteğimi vermiyor.
Ne zaman ağlasam yalnızca ve yalnızca bir iki gözyaşı olup kalıyorsun gözlerimde.
Gözlerimde donan birkaç damla yaş oluyorsunBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev o yaşları da sarıyor geceler. O yaşlarla birlikte alıyor yanına geceler beniBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Nokta.
Geceler unutmamı istemiyor seniBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev geceler bana ihanet ediyor. Geceler senden yana sevdiğimBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev geceler seni yaşamamı istiyor.
Sözümü dinlemiyorBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni NoktaBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Nokta. Güneşi özlediğim oluyor arada bir. Yeter diyorum bunca yıldızla arkadaş olduğum.
Seni unutup da yıldızları gördüğüm anlar olursa tabii. Beni böyle gördükleri zaman anlamıyor insanlar.
Nasıl böyle saatlerce kalabildiğimi sorup duruyorlar.
Böyle tüm dünya uyku içindeyken benim nasıl karanlığın içinde bakışlarımı dayattığımın sırrını anlamıyorlar.
Ve onlar bilmiyorlar ki içim bir kordurBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Nokta.
Tüm dünyaBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev tüm tabiat susmalarda ve uykulardadır belki ama benim yüreğimde gizlenmektedir tüm dünyaBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Nokta.
Ben içime tüm insanlarıBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni SmilevBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni SmilevBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev tüm milyarları almışım. Farkında değiller. Herkesi ve her şeyleri sığdırmışım içime.
Bir sen sığmıyorsunBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev bir seni sığdıramıyorum kalbimeBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev bilmiyorlarBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Nokta.Ve senin uzaklığınBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev ve senin gece kadar olan uzaklığınBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Nokta.
Bana öyle uzak öyle yabancısın ki sevdiğimBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev seni senden istemeye korkuyorum. Geceleri bu yüzden seviyorum.
Seni sevmeme engel olmuyorBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev seni bana getiriyorBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Nokta. ve seni gecenin karanlığında buluşumdandır seni gündüzleri istemeyişim.
Evet sevdiğim bana her şeyden ve herkesten uzaksın. Herkesin yaşamına giriyorBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev her şeyi paylaşıyorsun insanlarlaBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Nokta.
Ama bana gelmiyorsun. Ama ama sitem bile etmiyorumBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Nokta. Sana söyleyecek söz bulamıyorum.
Söyleyecek bir şeyler arasam ve bulsam biliyorum geceler alır onu elimdenBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev dilimden de.
Sana söyleyeceklerimin hesabını yapsam sabahlar buna izin vermez. Ve ben seni yaşıyorum.
Olsa olsa sana “BU SEVGİYİ YAŞA” diyebilirim. “Gel birlikte yaşayalım” demeye dilim varmaz.
Geceler bunu bırakmaz yanına. Kaybettiğim değilsin. Ben seni hiç yitirmedim. Çünkü içimde taşıdığımdın hep.
Benden bir parça oldun sen. Ben kendimi yitirmediğim sürece sen de kaybolmayacaksın.
EvetBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev seni anlamaklaBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev seni yaşamaklaBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev seni sevmekle geçirdiğim bu gecelerdeBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev sabahladığım bu gecelerdeBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev
benden çok uzaklarda bulunan sana uykularında bir rahatlık veriyorsa sevdamBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev ne mutlu bana.
GecelerimBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Nokta.“Sarın yaralarımı geceler” demiş bir şairBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Nokta Beni bu geceler mahvetti desem haksızlık mı ederim onlara.
Beni sen mahvettim desem yalan olur bu. Ama beni bu gecelerBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev geceleri de bana musallat eden sensin.
Senin sevdanla başladı gecelere sevda yazmam. Sevda masalı okumam bundandı. Ben bu gecelerde tüm karanlıkları dağıtabilirim.
Bana hüzünleriniBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev bana acılarını ver sevdiğim. Ver ki senin acılarını da ortak edeyim gecelerime.
Ver ki gecelerle kavgalı olayım.Şimdi seni getirdikleri için onlara ses bile çıkarmıyorum.
Sen yaşadığımsınBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev yaşatanımsın. Sevdamsın senBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Nokta.Belki ben anlatamıyorum ama geceler bu sevdaya şahittir.
Çünkü artık onlarda bu aşka ortak oldular. Belki benden bile çok seviyorlar seni. Ben seni hiç mi hiç gözlerimle bitirmek istemedim.
Ve gecelerin içindeBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Smilev gecelerle birlikte hep sevdim seniBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Nokta.VE HEP SEVECEĞİMBen Ve Gecelerim Hep Seveceğiz Seni Nokta.
Ne kadar birlikte olamayacağımızı bilsem de Ben ve Gecelerim Hep seveceğiz seni
MseyKa
MseyKa
Hükümdar
Hükümdar

Rep Gücü : 22698
Rep Puanı : 147
Uyarı : Seviye 1

http://sukut.forum-pro.net

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

Konuyu Paylaş...
Konu Linkleri