SüKûT-Forum
SüKûT-Forum
Yükleniyor

Sen!...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Sen!... Empty Sen!...

#1 Cuma 28 Kas. - 20:49

Sen!...

Ben seni kocaman bir yürekle sevdim. Gözlerim değilSen!... Smilev yüreğimdi seni gören.
Sen damarlarımdaki kana karışıpSen!... Smilev geldin oturdun yüreğime. Bir başka yerde
olamazdın zaten. SenSen!... Smilev benim en değerli yerimdeSen!... Smilev yüreğimde olmalıydınSen!... Smilev
orada kalmalıydın. Çok aşka ev sahipliği yapan bu yürekSen!... Smilev ilk kez bu kadar
kolay kabullendi seni. Herhangi bir konuk değildin artık. Bu yüzden ne
ağırlama faslı vardıSen!... Smilev ne de uğurlama. O yüreğin gerçek sahibiydin.

Şimdi sonbaharSen!... Smilev kışa giriyoruz yaSen!... Nokta. Ben dört mevsim baharı yaşadım
seninle. Çiçek çiçek açtın yüreğimde. Gökkuşağı zayıf kaldıSen!... Smilev senin
renklerin karşısında. Taze bir yaprak gibi yeşildin. Açelya idin
pembeliğinle. Üzerine çiğ taneleri düşmüş sarı güldün. Kırmızıydın bir
ateş gibi. Ve maviydinSen!... Nokta. En çok bu renkle anmayı sevdim seni. Denize
tutkundumSen!... Smilev denizi sensizSen!... Smilev seni de denizsiz düşünemedim.

Seni severken dünyayı da sevdim benSen!... Smilev insanları daSen!... Nokta. Kendime bile dar
gelirkenSen!... Smilev içinde herkese yer olan bir hayatın sahibiydim artık. En kızgınSen!... Smilev
en tahammülsüz olduğum anlarda bileSen!... Smilev seni düşünmek yetti bana. İçimdeki
sevinç yüzüme yansıdıSen!... Smilev güldüm. Beni öylesine güldüren senin sevgindi ve
ben kaygısızSen!... Smilev içten gülüşün ne demek olduğunuSen!... Smilev nasıl güzel bir şey
olduğunu anladım seninleSen!... Nokta.

Her şeye rağmen sevdim seni. Güçlüydüm ve aşamayacağım hiçbir zorluk
yoktu. Koca bir kenteSen!... Smilev koca bir ülkeye kafa tutabilirdim. Sen elimden
tuttuğundaSen!... Smilev patlamaya hazır bir volkan gibi hissederdim kendimi. Menzil
sendin ve ben o menzile ulaşmak için önüme çıkan her şeyi yok edebilirdim.
Sana ulaşmamı engelleyecek her şeyi eritirdimSen!... Smilev kül ederdim. Sana
ulaştığımdaysa sakin bir göle dönüşürdüm. Ve o göle bir tek sen
girebilirdin.

Sevdim ve hayrandım daSen!... Nokta. Her halin çekti beni. DuruşunuSen!... Smilev uyumanıSen!... Smilev
gülmeniSen!... Smilev kızmanıSen!... Smilev şaşkınlığınıSen!... Smilev saflığınıSen!... Smilev kurnazlığınıSen!... Smilev çocukluğunuSen!... Smilev
olgunluğunu sevdim. Sesini de sevdim suskunluğunu da.
Küçük oyunlarınıSen!... Smilev kaprisleriniSen!... Smilev sitemleriniSen!... Smilev korkularını sevdim. Seni ve o
doyumsuz sevdanıSen!... Smilev uçarı sevdanı anlatacak kelime bulamadım çoğu zaman.
Sığmadın cümlelere ve hiçbir cümle seni
yeterince tarif edecek kadar derin olmadı.

Seni severken yorulmadım. Çünkü sen yaşam kaynağıydın. Her gün yenilendim.
Seninle çoğaldımSen!... Smilev büyüdüm. Eksik kalan neyim varsa tamamladın.
Ölmeyecektim çünkü sen ölmezliğin ta kendisiydin.

Sevdim işte ötesi yok
MseyKa
MseyKa
Hükümdar
Hükümdar

Rep Gücü : 22698
Rep Puanı : 147
Uyarı : Seviye 1

http://sukut.forum-pro.net

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

Konuyu Paylaş...
Konu Linkleri