SüKûT-Forum
SüKûT-Forum
Yükleniyor

Kim Bilir?...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Kim Bilir?... Empty Kim Bilir?...

#1 Cuma 21 Kas. - 16:29

Üzerine bastığında kolaylıkla kırabileceğin bir sonbahar yaprağıyım şimdi.
Bir dokunsalar bin çıtırtı işitecekler yüreğimden. Kurudum rüzgarında aşkın. Yıprandım. Ezildim. Unutuldum bir köşede. Tutunamadım bir ağacın gövdesine. Yüreğime tutunup aşkı yaşayanlar her seferinde acı bıraktılar payıma. Sevgiye mutluluğa dair ne varsa götürdüler. Damarlarımdaki yaşama sevincimi. Rüzgara boyun eğmeyecek yanlarımı götürdüler bir bir.

Çırılçıplak hissediyorum kendimi. Korunmasız. Yapayalnız. Tek başına. Bi'çare.

Zavallı kuru bir sonbahar yaprağıyım şimdi.

Bıraksan rüzgar savuracak göklere sonra yine yerlerdeyim. Acımasız bir yürek ezecek belkide. Belkide umutsuzluğa hükümlü bir sevgili yüreğin ellerinde hayat bulacağım yeniden bir kitap arasında.

Saklı kalmış bir anıyı gün yüzüne çıkaracağım. Kimbilir.
MseyKa
MseyKa
Hükümdar
Hükümdar

Rep Gücü : 22698
Rep Puanı : 147
Uyarı : Seviye 1

http://sukut.forum-pro.net

Kim Bilir?... Empty Geri: Kim Bilir?...

#2 C.tesi 22 Kas. - 11:39

keşke bize hayatta kalan acı dan farklı bir miras olsaydı... kim bilir yalnız insanın gecesini... gecelerinin gündüzlerinden farkını... yaşam sanki bizi sadece peşinde sürükler başka bir olanağımız olmadan bizde bu çaresizlik içindeyiz. fakat tüm dünya uyuyup zamanın dahi farkedilmediği o gecelerde de biz kendi yalnızlığımı, yıpranmışlığımızı farketmez işte farketmesekte yaşamımızın daha mutlu ve güzel olduğunu düşünüp kendimizi tıpkı bir çocuğun avunduğu gibi avutsak... ve bu şekilde kendimizi hayatın sırtına bir yük olarak görmesek... ve hayatımızda keşke kelimesini bir daha kullanmak zorunda kalmasak
bakışaçısı
bakışaçısı
Vatandaş
Vatandaş

Rep Gücü : 73
Rep Puanı : 0
Uyarı : Seviye 1

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics

Konuyu Paylaş...
Konu Linkleri
URL: