SüKûT-Forum
SüKûT-Forum
Yükleniyor

İçimde Olan Bir Sen

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

İçimde Olan Bir Sen Empty İçimde Olan Bir Sen

#1 Salı 3 Mart - 20:34

Kendim olmaktan uzak
Kendim olmak ne ki İçimde Olan Bir Sen Smilev yani bu ben değil miyim?
Evetİçimde Olan Bir Sen Smilev kendimi bu halimle sevmiyorumİçimde Olan Bir Sen Smilev beğenmiyorumİçimde Olan Bir Sen Smilev o nedenle de kendim olmaktan uzak...
Hırslarım yokİçimde Olan Bir Sen Smilev hayallerim yokİçimde Olan Bir Sen Smilev sadece saman alevi arzular hepsi buİçimde Olan Bir Sen Smilev koca koca siyahlıklar...
Yeşile çalan bir kırmızı var
O sen
Gülüşe yakın bir öfke var
O sen
Yaşama uzak bir ben var
İçimde olan bir sen
Koysalar beni bir kavonoza
Bakmasalar yüzüme
Ölsem orda
Dibim delinmese

Şu günlerde bakıyorum da kendimeİçimde Olan Bir Sen Smilev hala duruyor hiçliğim yamalı entari gibi. Bir ota acımadığım kadar acıyorum kendime. Salak sıkıntılarla yazıyorumİçimde Olan Bir Sen Smilev
okusalar bunca şeyi hiç gülmemiş sanırlar beni oysa ağız dolusu
kahkahalarım vardı. Ödünç mü verdim yoksa kaybetim mi bilmiyorumİçimde Olan Bir Sen Smilev o kadar zaman geçtiki üstünden...
Hem şimdi ne fark ederİçimde Olan Bir Sen Smilev ben beni böyle berbat hissederken.
Yaşamak zor diyoruz hiç yaşamaya çalışmadan belki de doğuştan tembel ve de bezginizİçimde Olan Bir Sen Smilev kim bile bilir ki!
Acı sanıyoruz her umutsuzluğumuzu oysa gerçek umutsuzluğun ne olduğunu bilmiyoruz bile...
Sıkıntıİçimde Olan Bir Sen Smilevmutlulukİçimde Olan Bir Sen Smilevacıİçimde Olan Bir Sen Smilevgülüşİçimde Olan Bir Sen Smilev hepsi veya hiçbiriİçimde Olan Bir Sen Smilev neden bu kadar sorguluyoruz yada sorguluyorum.
Aslında biliyorumİçimde Olan Bir Sen Smilev bırak kasaba köyüİçimde Olan Bir Sen Smilev mezra bile olamayacağımıİçimde Olan Bir Sen Smilev gücüme mi gidiyor ne!
Nereden bakıyorsan o kadar değişik gözüküyor.
Kendimi suçlamaktan yorulunca seni suçluyorum.
Yokluğunuİçimde Olan Bir Sen Smilevterkedişiniİçimde Olan Bir Sen Smilevilgisizliğini hatta ölmeni...
Şu sıralar hep seni görüyorum en uzunu iki saniye olanlarda....
Heey efendiİçimde Olan Bir Sen Smilev ve o umursamaz halindenİçimde Olan Bir Sen Smilev ağlamaklı halini sorguluyorumİçimde Olan Bir Sen Smilev neden?
Herkesin bir babası varmış...
Öyle yoksun ki kokun sinmemiş bana
Öyle varsın ki acınİçimde Olan Bir Sen Smilev acın gitmemiş yüreğimden
Henüz sebebini bilmiyorum ama sonum senin gibi olacakmış geliyor !...
MseyKa
MseyKa
Hükümdar
Hükümdar

Rep Gücü : 22698
Rep Puanı : 147
Uyarı : Seviye 1

http://sukut.forum-pro.net

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

Konuyu Paylaş...
Konu Linkleri
URL: