SüKûT-Forum
SüKûT-Forum
Yükleniyor

Birtek Sensizliği Öğrenemedim

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Birtek Sensizliği Öğrenemedim Empty Birtek Sensizliği Öğrenemedim

#1 Çarş. 28 Ocak - 17:40

Hayal etmeyi öğrendim ilk önce seninle ... Sonra bu hayalleri gerçekleştirmek için hırslı olmayı. Tüm engellere göğüs germeyi ...

Dürüst olmayı öğrendim sevgine karşılık. Emek vermeyi ve emeğinin karşılığını almayı. Sevmeyi öğrendim seninle. Sevginin büyüdüğünü her geçen gün çoğaldığını. Sevginle içimin ısındığını ve ısındıkç amutlu olmayı öğrendim....

Şu dünyadaki riyakar insanları öğrendim. Bir insanı nasıl sırtından vurduklarını. Güvendiğin zaman güveninin sarsılmasını öğrendim. Öğrendikçe yıkıldım. İnsanlardan nefret ettim bir süre. Kimseyi hayatımda istemedim. Ama bunlardan kaçmak yerine savaşmayıda öğrendim. sen savaştıkça onların karşında külçüldüğünü gördüm. İçine kötülük düşen bir insan asla sevgi ile düzelmeyeceğini. KötülüğünBirtek Sensizliği Öğrenemedim Smilev adiliğin içine işlediğini öğrendim.

Başarıyorum galiba ...

Hayatı yavaş yavaş seviyorum .. Aslında mutlu olmanın o kadar da uzak olmadığını Birtek Sensizliği Öğrenemedim Smilev bir insanı mutlu etmek için paraya gerek duyulmadığını...

Sadece her şeyin bir dilin ucunda bir telefon numarasının arkasında olduğunu öğrendim.

Çok şey öğrendi öğrenmesinde bu hayatın sensiz geçmeyeceini öğrenemedim ...

Beni bırakıp gittiğin günden beri her şeye alıştım bir tek sensizliğe alışamadım. Bir tek sensiz yapamayacağımı anladım ...
MseyKa
MseyKa
Hükümdar
Hükümdar

Rep Gücü : 22698
Rep Puanı : 147
Uyarı : Seviye 1

http://sukut.forum-pro.net

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics

Konuyu Paylaş...
Konu Linkleri