SüKûT-Forum
SüKûT-Forum
Yükleniyor

Kavuşmamızın Alfabesini En Derin Duygularımla Sesleniyorum

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Kavuşmamızın Alfabesini En Derin Duygularımla Sesleniyorum Empty Kavuşmamızın Alfabesini En Derin Duygularımla Sesleniyorum

#1 Salı 27 Ocak - 17:41

Kavuşmamızın alfabesini en derin duygularımla sesleniyorum

< öylesine bir gündüKavuşmamızın Alfabesini En Derin Duygularımla Sesleniyorum Smilev yeni değil de sanki geçmiş günlerden biriydiKavuşmamızın Alfabesini En Derin Duygularımla Sesleniyorum Smilev öyle gibiydi… Kaç gece koynuma hasretini alıp uyumuştum. Kaç gece yalnızlık sancısıyla kıvranıp durmuştum. Öyle acımasız dıki gecelerKavuşmamızın Alfabesini En Derin Duygularımla Sesleniyorum Smilev gökteki yıldızlar yüreğime atılan birer taş gibi gelmişti bana. Yinede her şeye değerdi bekleyişim. Bütün yollar sana çıkıyordu ama ben asıl senin yolunun benimkiyle kesişmesini bekliyordum. Aylar geçmişti. Hep vardın ama bir tek o an yanımdaydın. Biraz yabancıydın banaKavuşmamızın Alfabesini En Derin Duygularımla Sesleniyorum Smilev birazda tanıdık. ŞaşkındıkKavuşmamızın Alfabesini En Derin Duygularımla Sesleniyorum Smilev şaşkınlığımız çok fazla yansıyordu yüzümüzeKavuşmamızın Alfabesini En Derin Duygularımla Sesleniyorum Smilev göz göze gelmek hiç bu kadar zor olmamıştıKavuşmamızın Alfabesini En Derin Duygularımla Sesleniyorum Smilev bir bakıştan bin anlam çıkarmak buna denirdi işte. Yüzümüzde birbirimize ait izler arıyorduk bakarkenKavuşmamızın Alfabesini En Derin Duygularımla Sesleniyorum Smilev ne çok duymuştum sesini ama sanki ilk kez konuşuyordunKavuşmamızın Alfabesini En Derin Duygularımla Sesleniyorum Smilev ilk kez söylediğin cümleler sahibiyle bütünleşiyordu. Düşündükçe gülüşün yüzüneKavuşmamızın Alfabesini En Derin Duygularımla Sesleniyorum Smilev sessiz olan her şey konuşmuştu içimde. Yine sözler bir türlü çıkmıyordu ağzımdan.

Oysa boynuna sarılıp < SEN YILLARDIR ÖZLENENSİN>>

Demek istiyordum. Hava serin değildi ama ben titriyordum. Kelimeler hiç bu kadar zor olmamıştı banaKavuşmamızın Alfabesini En Derin Duygularımla Sesleniyorum Smilev ne zaman bir şey söylemeye kalksamKavuşmamızın Alfabesini En Derin Duygularımla Sesleniyorum Smilev her seferinde bir şeyler oluyorduKavuşmamızın Alfabesini En Derin Duygularımla Sesleniyorum Smilev sözcükler ağzımda donuyordu. Sıcaktın dokunmasamda yansıtıyordun. Biraz önce titreyen ben artık terliyordum. Aşktı bu biliyorum ama bunu kendime bile itiraf edemiyordum. Farkında değildin belkiKavuşmamızın Alfabesini En Derin Duygularımla Sesleniyorum Smilev belki ben belli etmiyordum. Ama yıllardır koruduğum yıllardır kimseye açamadığım topraklarımı çoktan teslim almıştın bile. Sınırlarımdan içeri girmiştin bir kere. Yüreğimin en gizli en kuytu köşelerinde sen vardın artık.

İtirazsızdım belikli mutluydum. Belliği beni şaşırtan mutluluğun ta kendisiydi. Harfleri tükenmez bir kavuşmanın alfabesindeydim. Ve ben okumayı sanki yeniden öğreniyordum. Şimdi bu sevdayı bana yaşattığın için kendimi şanslı hissediyorum.< YA SEN OLMASAYDIN >diye düşünmüyorum. Çünkü sen varsın. Çünkü sen içimdesinKavuşmamızın Alfabesini En Derin Duygularımla Sesleniyorum Smilev çünkü sen hayat kaynağımsın.

Biliyormuşsun çölde bulabildiğim bir avuç su olsanKavuşmamızın Alfabesini En Derin Duygularımla Sesleniyorum Smilev bitmeyesin diye içmem seniKavuşmamızın Alfabesini En Derin Duygularımla Sesleniyorum Smilev nerede olursan ol benimle kal.

Ben bu yürek attığı sürece seninleyim!

<>
MseyKa
MseyKa
Hükümdar
Hükümdar

Rep Gücü : 22698
Rep Puanı : 147
Uyarı : Seviye 1

http://sukut.forum-pro.net

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics