SüKûT-Forum
SüKûT-Forum
Yükleniyor

Aşkı Tadmamıştım

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Aşkı Tadmamıştım Empty Aşkı Tadmamıştım

#1 Salı 27 Ocak - 13:33

Aşkı tadmamıştımAşkı Tadmamıştım Smilev seni tanımamıştım ki daha. YağmurlarıAşkı Tadmamıştım Smilev gökkuşağına gebedir diye beklerdim hep özlemle. Yalnız yürürdüm yosun kokan kıyılarda. Dalgaların sahile vuruşunu seyrederdimAşkı Tadmamıştım Smilev çırpınan ruhumun dalgakıranlarında...

Aşkı tadmamıştımAşkı Tadmamıştım Smilev seni tanımamıştım ki daha. Şiirler dert ortağım değildi. Sevgi nedir bilmezdim. Siyah beyaz filmlerde seyrederdim ağlayan aşıkların yorgun gecelerini. Aşkı doyumsuz mutluluğun anahtarı sanırdım...

Aşkı tadmamıştımAşkı Tadmamıştım Smilev seni tanımamıştım ki daha. Sahil boyunca el ele yürüyen sevgilileri kıskanırdım. Gözlerinde görürdüm gökyüzünün dinginliginiAşkı Tadmamıştım Smilev ne fırtınalar koparmış meğerse o maviliğin derinliğinde. Martılar uçuşur sanırdım ellerin samimiyetindeAşkı Tadmamıştım Smilev lakin gözlerde saklıymış şahinlerin kanatları. Ve sigaramın dumanını çekerdim ciğerlerimeAşkı Tadmamıştım Smilev denizde süzülen o gemilerin güvertesinde. Ama sen yoktun. Ne martılar uçuşurdu gökyüzündeAşkı Tadmamıştım Smilev ne de şahinler cirit atardı gözlerimde...

Aşkı tadmamıştımAşkı Tadmamıştım Smilev seni tanımamıştım ki daha. Senle tattım aşkıAşkı Tadmamıştım Smilev konuğun oldum yüreğinde. Sen yağmurdunAşkı Tadmamıştım Smilev gökkuşağı doğdu senden sonra. Sözlerinde renkler uçuştu ve sen konuştukça her yer masmavi oldu. Yan yanaydık seninleAşkı Tadmamıştım Smilev hayatsa bizim hemen yanı başımızda...

Gözlerimden dökülen hüzünler artık yüreğimde saklı. El ele tutuşarak yürüyorum o ıslak yolları ve birlikte seyrediyoruz dalgaların hırçınlığını. Aşk bir umut ve paylaşımdır yaşamak. Seninle nefes alıyorum ve gözlerinde yemyeşil umutlarım...
MseyKa
MseyKa
Hükümdar
Hükümdar

Rep Gücü : 22698
Rep Puanı : 147
Uyarı : Seviye 1

http://sukut.forum-pro.net

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics

Konuyu Paylaş...
Konu Linkleri