SüKûT-Forum
SüKûT-Forum
Yükleniyor

Ben Seni Kim Olduğumu Bilmeden Sevdim

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Ben Seni Kim Olduğumu Bilmeden Sevdim Empty Ben Seni Kim Olduğumu Bilmeden Sevdim

#1 Salı 27 Ocak - 12:55

BenBen Seni Kim Olduğumu Bilmeden Sevdim Smilev seni; adını bilmeden sevdim. VeBen Seni Kim Olduğumu Bilmeden Sevdim Smilev “var”lığınla gülüşünü...
Ben seniBen Seni Kim Olduğumu Bilmeden Sevdim Smilev yaşını bilmedenBen Seni Kim Olduğumu Bilmeden Sevdim Smilev gözünü-kaşını bilmeden sevdim.
VeBen Seni Kim Olduğumu Bilmeden Sevdim Smilev “yar”lığa süzülüşünü.

Ben seniBen Seni Kim Olduğumu Bilmeden Sevdim Smilev sesini duymadan sevdim...
Ve duymadan nefesini.
Ben seni adını bilmeden sevdim...
Ama; sevdim!..

Üşüyüşünü sevdim...
Üşüyüşünü sevdim onüçüncü ayın ilk günü;
“GelBen Seni Kim Olduğumu Bilmeden Sevdim Smilev ısıt” deyişini!..
Bekleyişini sevdim beşinci mevsimin gün bitimlerindeBen Seni Kim Olduğumu Bilmeden Sevdim Smilev bilerek gelmeyeceğimi...
Akşam alacalarının gönlüne yürüyüşünü sevdim...
VeBen Seni Kim Olduğumu Bilmeden Sevdim Smilev kıpırtısızBen Seni Kim Olduğumu Bilmeden Sevdim Smilev karanlığa gömülüşünü sevdim.
Bir de;
“GelBen Seni Kim Olduğumu Bilmeden Sevdim Smilev ışıt” deyişini!..

Ben seniBen Seni Kim Olduğumu Bilmeden Sevdim Smilev adını bilmeden sevdim.
İhtiyacım... Cevabım...
İsimler koydum sana; bahar yelimBen Seni Kim Olduğumu Bilmeden Sevdim Smilev çiçek tarlam... GökkuşağımBen Seni Kim Olduğumu Bilmeden Sevdim Smilev ışığım... KuşkanadımBen Seni Kim Olduğumu Bilmeden Sevdim Smilev pembe rüyamBen Seni Kim Olduğumu Bilmeden Sevdim Smilev çiy tanem...
SeniBen Seni Kim Olduğumu Bilmeden Sevdim Smilev adını bilmeden sevince öğrendim; seni sevmek için gerekmiyordu ismini bilmem...
...Sevdim işte!

BenBen Seni Kim Olduğumu Bilmeden Sevdim Smilev seni; yaşını bilmeden sevdim... Yani bilmeden sevdim deden yaşında mıyımBen Seni Kim Olduğumu Bilmeden Sevdim Smilev torununla akran mı!
Ben seniBen Seni Kim Olduğumu Bilmeden Sevdim Smilev gözünü-kaşını bilmeden sevdim.
Ben seniBen Seni Kim Olduğumu Bilmeden Sevdim Smilev sesini duymadan sevdim.

Ve hatta öğrenmeye korkarkenBen Seni Kim Olduğumu Bilmeden Sevdim Smilev bilmeye kıyamazken seni...
...seni sevdim.
Seni sevdim.

İçime salıncaklar kurdum gönlümün ipleriyle...
OturdunBen Seni Kim Olduğumu Bilmeden Sevdim Smilev sallayamadım; dokunurum diye korkumdan!
Dolaştın boynuma bir sarmaşık gibi; okşayamadım.
...Koklayamadım!
Dalgalarını taramamış olan parmaklarım yabancı saçlarına...
Ve hâlâ bilmiyorumBen Seni Kim Olduğumu Bilmeden Sevdim Smilev gözlerin ne renk?.. Hangi yıldızlar mahpus içinde?

Ve ben sana hâlâ seni sevdiğimi söyleyemedim!..
Ama ben seni; adını bilmedenBen Seni Kim Olduğumu Bilmeden Sevdim Smilev yaşını bilmeden... Yüzünü bilmedenBen Seni Kim Olduğumu Bilmeden Sevdim Smilev sesini bilmeden...
...seni bilmeden sevdim.
SeniBen Seni Kim Olduğumu Bilmeden Sevdim Smilev “bilmeden” sevdim!
Senin olmadığın ve benim olmadığım bir sokaktaki köşebaşında çarpıştı duygularımız!
Döküldü içindekiler ve döküldü içimdekiler...
Sen yoktun orda ve ben de yoktum;
Ama sevda vardı!

VeBen Seni Kim Olduğumu Bilmeden Sevdim Smilev ben; seni adını bilmeden sevdim
,

Alıntı...
MseyKa
MseyKa
Hükümdar
Hükümdar

Rep Gücü : 22698
Rep Puanı : 147
Uyarı : Seviye 1