SüKûT-Forum
SüKûT-Forum
Yükleniyor

Ayrılık Saati

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Ayrılık Saati Empty Ayrılık Saati

#1 Ptsi 26 Ocak - 19:54

İşte ayrılık saati geldiAyrılık Saati Smilev bir akşam üzeri gittin bir daha gelmemek üzere. Ellerimi aldınAyrılık Saati Smilev dudaklarına götürdünAyrılık Saati Smilev hala sızlıyor gözyaşlarının değdiği yerler. Oysa hiç istemiyordum gitmeniAyrılık Saati Smilev hep benimle kalacağına öylesine inanmıştım kiAyrılık Saati Smilev geçici ayrılıklarına ne kadar uzun olsada katlanıyordum. ÇünküAyrılık Saati Smilev yine sana kavuşmak ümidi vardı içimde. Şimdi öğle sonları; bir gece yarısının zifiri karanlığına gömülecekAyrılık Saati Smilev koridorlarAyrılık Saati Smilev boşuna bakleyecek ayak sesini. Daha düne kadar yaşamak diyordumAyrılık Saati Smilev senin için yaşamak... Nasıl inanıyordum sana bilemezsin. Beni yaşama gücünün en yüksek noktasına çıkarmıştın. Yalansız bir sevgiydi verdiğinAyrılık Saati Smilev öyle güzeldi ki. beni durmadan sevmeni istiyordum.BelkiAyrılık Saati Smilev yine seveceksinAyrılık Saati Smilev daha çok seveceksin fakat ben çıkardığın noktanın çok uzağındayım şimdiAyrılık Saati Smilev boşluğa bırakılmış bir cisim gibi sıfıra doğru yaklaşıyorum. yere çarpıpAyrılık Saati Smilev parçalandığım anda anlayacaksınAyrılık Saati Smilev verdiğin acının dayanılmazlığını. Araladığın varlıkla yokluk arasındaki o perdeden muhteşem bir son seyredeceksin. Yaşamasız ve ölümsüz bir son olacak bu.
Gitme diyemedim sanaAyrılık Saati Smilev demeyeceğimde. Beni sevmek hakkını tanıdığım ilk erkeğe gitme diyemem anlıyor musun?_ çünkü kalacağına inanıyordumAyrılık Saati Smilev dedim ya sana inanıyordum. ayrılığı gerektiren sebeplerin tartışması yapılmaz benceAyrılık Saati Smilev sevmek istemektirAyrılık Saati Smilev istemekse kalmaktır bir bakıma. sevsen isterdin bei istesen kalırdın hiç gitmezdin. her çaresizliğe karşı durabilirdim seninleAyrılık Saati Smilev her şeye meydan okuyabilirdim. sevgin gücümdüAyrılık Saati Smilev sevgimin acın olduğu kadar. seninle paylaşmak vardıAyrılık Saati Smilev kederleriAyrılık Saati Smilev hazları bölüşmek vardı. seninle yaşamak vardı kıyasıya. hepsi bir anda yok olduAyrılık Saati Smilev görüyor musun?_ kestiğin yerden kan akmayacak mı sandınAyrılık Saati Smilev beni yapa yalnız koyup gittiğin yer bir KAN DENİZİ şimdi.
senden diyordumAyrılık Saati Smilev seninle diyordumAyrılık Saati Smilev senin için diyordum... şimdi sensizim. seninle olmamın haksızlığını öğrettin bana. artık senin için yazamam bile. bana kendi idam hükmü mü imzalattığın
KALEMİ KIRIYORUM...

Alıntı...
MseyKa
MseyKa
Hükümdar
Hükümdar

Rep Gücü : 22698
Rep Puanı : 147
Uyarı : Seviye 1

http://sukut.forum-pro.net

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics