SüKûT-Forum
SüKûT-Forum
Yükleniyor

Kabrine Selam Getirdim

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Kabrine Selam Getirdim Empty Kabrine Selam Getirdim

#1 Paz 25 Ocak - 11:05

Kabrine Selam Getirdim

sen gittinKabrine Selam Getirdim Smilev dünyada huzur görmedimKabrine Selam Getirdim Smilev
sevdanın üstüneKabrine Selam Getirdim Smilev bir gül dermedimKabrine Selam Getirdim Smilev
şu yorgun yüreğiKabrine Selam Getirdim Smilev ele vermedimKabrine Selam Getirdim Smilev
kalbimdenKabrine Selam Getirdim Smilev kabrine selam getirdim.

çok kaldım birtanemKabrine Selam Getirdim Smilev çok kaldım dardaKabrine Selam Getirdim Smilev
el bile açmadımKabrine Selam Getirdim Smilev kalsam da zordaKabrine Selam Getirdim Smilev
sevdanı sakladımKabrine Selam Getirdim Smilev ıssız dağlardaKabrine Selam Getirdim Smilev
dağlardanKabrine Selam Getirdim Smilev kabrine selam getirdim.

sen gittinKabrine Selam Getirdim Smilev anam da gitti peşindenKabrine Selam Getirdim Smilev
çiçekler saksıdaKabrine Selam Getirdim Smilev koptu eşindenKabrine Selam Getirdim Smilev
uzak diyarlardanKabrine Selam Getirdim Smilev kan kardeşindenKabrine Selam Getirdim Smilev
gurbettenKabrine Selam Getirdim Smilev kabrine selam getirdim.

sen gittiğin zamanKabrine Selam Getirdim Smilev ben de ölmüştümKabrine Selam Getirdim Smilev
ben garip sevgimiKabrine Selam Getirdim Smilev senle gömmüştümKabrine Selam Getirdim Smilev
yetişirim diyeKabrine Selam Getirdim Smilev peşine düştümKabrine Selam Getirdim Smilev
kabrimdenKabrine Selam Getirdim Smilev kabrine selam getirdim..

Alıntı...
MseyKa
MseyKa
Hükümdar
Hükümdar

Rep Gücü : 22698
Rep Puanı : 147
Uyarı : Seviye 1

http://sukut.forum-pro.net

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics

Konuyu Paylaş...