SüKûT-Forum
SüKûT-Forum
Yükleniyor

Özlem... Böyle Birşey Var Mıydı?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Özlem... Böyle Birşey Var Mıydı? Empty Özlem... Böyle Birşey Var Mıydı?

#1 Cuma 23 Ocak - 13:15

ÖzlemÖzlem... Böyle Birşey Var Mıydı? SmilevÖzlem... Böyle Birşey Var Mıydı? Smilev Böyle bir$ey varmiydi..??
ÖzlemÖzlem... Böyle Birşey Var Mıydı? SmilevÖzlem... Böyle Birşey Var Mıydı? SmilevÖzlem... Böyle Birşey Var Mıydı? Smilev

Böyle birsey varmiydi..?
Ne oldugunu bende bilmiyordum..
Taa ki SevgilimÖzlem... Böyle Birşey Var Mıydı? Smilev bu Ask hikayesi baslayana kadar..

Günler gecmek bilmiyorduÖzlem... Böyle Birşey Var Mıydı? Smilev her anim bir yil gibi uzun sürürüyordu..
Seni düsündügüm zamanÖzlem... Böyle Birşey Var Mıydı? Smilev kalbimin atislarinin hizlandigini duyuyordum..
Icim her defasinda bir baska titriyordu..
Böyle nasil olduk anlamadim..
Aklimdan bile gecirmeye korktugum seyÖzlem... Böyle Birşey Var Mıydı? Smilev bir gercek oldu.!

Ama ozamanlar özlemin bu kadar zor bisey oldugunu bilmiyordum..
Aslinda sebebini simdi anliyorum..
SENSIZLIK...

Sensiz olmasaydim burdaÖzlem... Böyle Birşey Var Mıydı? Smilev özlem nedir hala bilemezdim..
Dayanamadigim zamanlarÖzlem... Böyle Birşey Var Mıydı? Smilev senin bakislarin gelirdi aklima..
Senin bana baktigini düsünmek bileÖzlem... Böyle Birşey Var Mıydı? Smilev icimi heyecanla dolduruyordu..

Simdi sensizligi bile Seviyorum..
Yeter ki SeNi hatirlatsin bana..!!
Biliyorum bu özlem daha yillarca sürecekÖzlem... Böyle Birşey Var Mıydı? Smilev
ama bil kiÖzlem... Böyle Birşey Var Mıydı? SmilevÖzlem... Böyle Birşey Var Mıydı? Smilev
burda sensiz olsamdaÖzlem... Böyle Birşey Var Mıydı? SmilevÖzlem... Böyle Birşey Var Mıydı? Smilev
özlemine katlanipÖzlem... Böyle Birşey Var Mıydı? SmilevÖzlem... Böyle Birşey Var Mıydı? Smilev
Seni son nefesime kadarÖzlem... Böyle Birşey Var Mıydı? SmilevÖzlem... Böyle Birşey Var Mıydı? Smilev
Deliler gibi Sevecegim..
MseyKa
MseyKa
Hükümdar
Hükümdar

Rep Gücü : 22698
Rep Puanı : 147
Uyarı : Seviye 1

http://sukut.forum-pro.net

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics

Konuyu Paylaş...