SüKûT-Forum
SüKûT-Forum
Yükleniyor

Susacak Var

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Susacak Var Empty Susacak Var

#1 Ptsi 29 Ara. - 17:03

Artık... Geldiğinde ben olmayacağım...

Sanırım sen de gelmeyeceksin ya zaten…

Hiç gelmedin! Ama hep beklendinSusacak Var Smilev en özel kuytularda ağırlanmak için…

Ben yine de bir ümit bekledim. GelirsenSusacak Var Smilev sesini duymazsamSusacak Var Smilev geri gidersen diye kapılarımı hep açık tuttum. GelmedinSusacak Var Smilev ya da ben görmedim geldiğini…

BeynimSusacak Var Smilev düşüneceği milyarlarca şeyi düşünmüş; kalbimSusacak Var Smilev atacağı milyarlarca atışı yapmış gibi sanki…
Kendilerine tanınan zamandan çok önce...

Çok yoruldum seni beklemektenSusacak Var Smilev gelmeyeceğini bile bile beklemekten.

Gülüşündü beni hayata bağlayan. Yıllar boyu hayalimde beni yaşatan. Sensizlikle oluşmuş bir hastalık vardı içimde. Bu amansız hastalıktan daha kötüydü. Beni içten içe kemiren benim yıkılmama sebep olan bir hastalıktı. Tıbbın mucizeleri belki beni iyileştirebilirdiSusacak Var Smilev ya sensizliğin ilacı ve mucizesi neydi ki?... Sen miydin?... Ya da benim seni içten içe sevmem miydi? Acaba…

Artık geldiğinde ben olmayacağım…

Seni sendenSusacak Var Smilev seni sevebilme ihtimali olan herkesten daha fazla sevmiştim. Bu muydu seni benden alıp götüren. Beni de dipsiz kuyuların içine atan. Bu kadar çok sevilmek korkutur mu insanlarıSusacak Var Smilev kaçarlar mı senin gibi… Her şeyi yarım bırakıp gitmek bu muydu marifetSusacak Var Smilev kaçmak mıydıSusacak Var Smilev sana yakışan bumuydu?

Neleri unutmadı ki bu yürekSusacak Var Smilev seni de unutacağım. Yerini başka bir yürek alacak elbet. Hep böyle yarım kalmayacakSusacak Var Smilev bir gün tamamlanacak. Unutup seni de mezara göndereceğim.

Sen kendi dünyanda başka hayatlar yaşarkenSusacak Var Smilev benim dünyamda artık ölmüş olacaksın. Kapılarımı artık başkası çalacak… Belki onu da çok seveceğimSusacak Var Smilev belki o da kaçacak bilmiyorum!

Sensiz bir dünyada yaşamak istiyorum.

Artık gelme…
MseyKa
MseyKa
Hükümdar
Hükümdar

Rep Gücü : 22698
Rep Puanı : 147
Uyarı : Seviye 1

http://sukut.forum-pro.net

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

Konuyu Paylaş...