SüKûT-Forum
SüKûT-Forum
Yükleniyor

Call of Duty 2 Multiplayer Bot Yaması %100 Çalışan [Videolu Anlatım]

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Call of Duty 2 Multiplayer Bot Yaması %100 Çalışan [Videolu Anlatım] Empty Call of Duty 2 Multiplayer Bot Yaması %100 Çalışan [Videolu Anlatım]

#1 Perş. 29 Ekim - 18:09

Öncelikle ön izleme:
Call of Duty 2 Multiplayer Bot Yaması %100 Çalışan [Videolu Anlatım] MeatBots.1

Kurulum Anlatım:
Öncelikle Buradan versiyon 1.3'ü indirip versiyonumuzu yükseltiyoruz versiyon 1.3 ise işlemlere geçebiliriz. Alttaki dosyayı indirdikten sonra içinde iki klasör var biz MeatBot-Pack(ENG) yazana giriyoruz ve ardından mbotnormal klasörüne giriyoruz ve içindekilerin hepsini Activision>Call of Duty 2>main klasörünün içine atıyoruz değiştirilsin mi diyenleri evet diyerek onaylıyoruz. Sonra Activision>Call of Duty 2 klasörünün içindeki CoD2MP_s yani multiplayer açma kısmını kısayol oluşturuyoruz masa üstüne oluşan kısayola sağ tıklıyoruz ve Özellikler diyoruz. Sonra alttaki resimde de gösterdiğim gibi Hedef kısmındaki yazının sona geliyoruz ve " işaretinden sonra bir boşluk bırakıp +set fs_game mbotnormal +exec mbotnormal.cfg bunu ekliyoruz ve uygula deyip kapatıyoruz ve oyuna giriyoruz.
Call of Duty 2 Multiplayer Bot Yaması %100 Çalışan [Videolu Anlatım] 34jbosy

Sonra oyuna girince profil seçmemizi istiycek MyGame profilini seçmeliyiz. Ve sonra oyundayız oyun başladıktan sonra tabın üst tarafındaki komut girme tuşuna basıyoruz ve " işareti varsa yazma alanında silin sonra /addbot auto komutu ile bot atabilirsiniz her yazdığınızda bir bot gelir ve bir o takıma bir bu takıma şeklinde.

Kurulum Video: Bu video eski sürümlerden ama örnek olması açısından bunu ekledim çünkü aynı şekilde üstte de yazdım zaten yaptığınız taktirde yazanları sıkıntısız açılacaktır.

Ve Buyrun Link

Not: Linke tıkladıktan sonra 5 saniye bekleyin sağ üst köşeden REKLAMI GEÇ yazan butona tıklayarak dosyaya ulaşabilirsiniz.

İyi eğlenceler dilerim yapamadığınız yer olursa sorabilirsiniz...
SüKûT
SüKûT
Hükümdar
Hükümdar

Rep Gücü : 7691
Rep Puanı : 28
Uyarı : Seviye 1

https://sukut.yetkin-forum.com

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics

Konuyu Paylaş...
Konu Linkleri