SüKûT-Forum
SüKûT-Forum
Yükleniyor

Açık öğretim Sınav Soruları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Açık öğretim Sınav Soruları Empty Açık öğretim Sınav Soruları

#1 Perş. 7 Tem. - 14:45

Açık öğretim Sınav Soruları Logo

Site Adresi:www.aofsinav.org

Kuruluşu Tarihi:28-Mayıs-2010

İçerik: Açık öğretim sınav soruları

Tanıtımı:

Açık öğretim sistemi uzaktan eğitim sistemi olmasından dolayı normal şartlarda sınavlarda başarılı olmak oldukça zor bir hale gelmiştir.açıköğretim fakültesi her ne kadar ders kitapları versede pek işe yaradığı söylenemez.Durumun böyle olduğunu aöf yetkilileri yani sınavı hazırlayanlarda bilmektedirler;Öğrencilere daha fazla zorluk çıkarmayıp başarılı olabilmeleri için sınavları hazırlarken neredeyse eski dönemlerde çıkan soruların aynısı sormaktadırlar.

BU sebeplerden ötürü sınavlarda başarı elde etmek isteyen öğrenciler mutlaka geçmiş yıllarda çıkan soruları incelemeli ve soruları tekrar tekrar çözmelidir.
Açık öğretim sınavlarına giren öğrenciler üzerinde yapılan ankete göre başarılarının sırları geçmiş yıllarda çıkan soruları çalışmalarıdır.

Aofsinav.org; açık öğretim fakültesinin kuruluş yılından son dönem sınavlarına kadar bütün sınav sorularını ve cevaplarını bünyesinde barındırmaktadır. Sitemizdeki kategorilerden rahatlıkla kendi bölümünüzle ilgili geçmiş yıllarda çıkmış soruları bulabilirsiniz.

Aofsinav.org'nin yeniliklerinden biride deneme sınavları bölümeri oluşturmasıdır. Snava girmeden önce deneme sınavı bölümünde kendinizi çok güzel bir şekilde test edebilirsiniz.

açıköğretim
garipwm
garipwm
Sahtekâr
Sahtekâr

Rep Gücü : 1539
Rep Puanı : 1
Uyarı : Seviye 1

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

Konuyu Paylaş...
Konu Linkleri
URL: